Cześć.

Od dłuższego czasu chciałem powrócić do pisania bloga. Uniemożliwiły mi to jednak obowiązki. Mój poprzednik po dwóch latach zniknął wraz z moją stroną ffalco.pl. Od ponad roku dotychczasowy adres bloga przejął ktoś inny i odzyskanie go jest niemożliwe. Dlatego postanowiłem, że zmienię jego nazwę utożsamiając ją ze swoją osobą. Kilka miesięcy zajęło mi tworzenie bloga „od nowa”- początkowe pomysły powstawały w głowie, potem zapisywałem każdy z nich na oddzielnych kartkach, nakreślając to, co chciałbym, by znalazło się w jego nowej odsłonie. Poszukiwanie odpowiedniego szablonu, stworzenie logo i w końcu… Premiera.

Co prawda miała się odbyć na początku nowego roku, ale znów górę wzięły obowiązki. Tak naprawdę dopiero teraz jestem w stanie dokończyć to, co zaplanowałem nie na 90%, ale na 120%.

Mam nadzieję, że zarówno szablon jak i posty, które będę zamieszczał przypadną Ci do gustu. Postaram się, żeby były mocno urozmaicone i mimo motywu przewodniego (jakim będzie fotografia i video), znajdą się również inne, niemniej inspirujące. Ciekawe wydarzenia, imprezy, reportaże z tego, co będę robił – zarówno prywatnie jak i dla firmy MB Marketing Solutions.

Jeśli się uda – a będę się mocno starał – to zacznę nagrywać i tworzyć poradniki.

Na początku wpisy będą pewnie ukazywały się z dużą częstotliwością (z racji chęci pokazania tego, co zrobiłem przez ostatnie dwa i pół miesiąca). Z czasem usystematyzuję to, co robię.

Zapraszam do zaglądania, komentowania i dzielenia się opiniami.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia niebawem

Arkadiusz Pienkos_logo

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.