Gdynia Open 2015 – Przygotowania

Cześć!

Minął drugi dzień przygotowań do turnieju Gdynia Open 2015. 11 stołów rozstawionych i przygotowanych dla uczestników, którzy wezmą udział w snookerowych zawodach.

Gdynia Open 2015 - dzien I

To co, na co polscy kibice snookera czekali z niecierpliwością, zacznie się lada chwila! Ale zanim wystartuje turniej główny z udziałem zawodowców, spore grono już jutro przyjedzie, aby zawalczyć w kwalifikacjach.

Gdynia Open 2015 - dzien I

Stoły, zawodnicy, mecze to oczywiście najważniejsze „punkty” turnieju, ale to nie jedyne atrakcje, jakie czekają tu na Ciebie. Przy samym wejściu, po prawej stronie, można obejrzeć wystawę fotograficzną. Na zdjęciach uwiecznione zostały chwile przygotowywania areny do zawodów. Firma MB Marketing Solutions jest sponsorem wystawy.

Gdynia Open 2015 - dzien I

Przed wejściem zaś przywita nas Ford Mondeo, a w środku Ford Fiesta. Oba samochody będzie można podziwiać dzięki firmie Euro-Car. A jest co podziwiać, zwłaszcza Fiesta prezentuje się imponująco.  Gdybym mógł, sam z chęcią zaparkowałbym ją przed swoim domem.

Gdynia Open 2015 - dzien I
Gdynia Open 2015 - dzien I

A ja po dwóch dniach biegania z aparatem chyba czuję się rozgrzany. Czas uwiecznić to, co będzie się działo przez kilka najbliższych dni.

Gdynia Open 2015 - dzien I

Mam nadzieję że zobaczymy się gdzieś w Gdynia Arena!

Pozdrawiam

Moje logo - Arkadiusz Pienkos

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.