Rozpoczęcie wakacji! – Trasa Promocyjna

Cześć,

W miniony poniedziałek, od samego rana do wieczora miałem okazje jeździć z organizatorami, którzy promowali swoją imprezę. Od miast do miasta czerwony londyński autobus przemierzał trasę na pokładzie z zespołem Piękni i Młodzi i Kubą z zespołu Playboys. Nie zabrakło również Dj Lewego i Marcosa. Podczas trasy promocyjnej można było dostać nie tylko wejściówki, zniżki czy wplepki. Również można było zrobić sobie zdjęcia z Magdą czy Dawidem z Pięknych i Młodych ale także z liderem zespołu Playboys – Kubą Urbańskim.

Fot. Radek Jarzynka Photography

No dobrze. Zastanawiasz się pewnie, cóż to za imprezę tak mocno promowali?

Jeśli nie wiesz, to już śpieszę z odpowiedzią. 28 czerwca nastąpi wielkie otwarcie sezonu wakacyjnego. Pod największą wiatą w Nowogrodzie przy Hotelu Zbyszko odbędzie się impreza jakiej nie było nigdzie do tej pory.

Zabawę nakręcać będą niezastąpieni DJ Lewy i DJ Marcos. Oprócz tego, publiczność rozgrzewać będzie Majkel – wschodząca gwiazda disco polo.

To jednak nie wszystko. Wisienką na torcie będzie koncert zespołu Piękni i Młodzi.

Nie wiesz czy warto być z nami? Masz wątpliwości? Jeśli wciąż zastanawiasz się czy warto przyjechać, zobacz jak na imprezę zaprasza Cię NaPropsieTV i ekipa czerwonego londyńskiego autobusu.

Pozdrawiam

Moje logo - Arkadiusz Pienkos

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.