Spontan i Szalona Nastolatka

Zaległości się narobiło. Cóż jednak poradzić, jak tyle się dzieje. Z nadzieją jednak patrzę na to wszystko i z jeszcze większym zaangażowaniem podchodzę do tego, co się zdążyło wydarzyć. A dzieje się nie mało. Zacznijmy jednak od ostatniego wypadu do Łeby.

Spontan - Teledysk w Łebie
Zespół SPONTAN

Wraz z młodym i debiutującym zespołem SPONTAN pojechaliśmy nagrywać ich pierwszy teledysk do piosenki „Szalona Nastolatka”. W składzie jest trzech chłopaków: Damian Gwiazdowski – wokalista, Dawid Kanigowski – gitarzysta i Kuba Kosewski – perkusista.

Spontan - Teledysk w Łebie
Damian Gwiazdowski – Wokalista
Spontan - Teledysk w Łebie
Dawid Kanigowski – Gitarzysta
Spontan - Teledysk w Łebie
Kuba Kosewski – Perkusista

Pogoda pierwszego dnia nie sprzyjała. Padający co chwila deszcz i zimny wiatr na plaży mocno utrudniał pracę. Ekipa jednak była zdyscyplinowana i w pełni zaangażowana. Wszyscy dali z siebie tyle, ile mogli, aby wyszło wszystko jak najlepiej.

Spontan - Teledysk w Łebie
Formacja TEMPTATION

Jako operator bezzałogowego statku powietrznego miałem najtrudniejsze zadanie. Pierwszego dnia musiałem wyczuć moment, kiedy deszcz nie będzie padał na tyle długo, abym spokojnie mógł wystartować, nagrać materiał i wylądować. Do tego siła wiatru, która nie ułatwiała również zadania.
Na plażę przyszli też fani modelarstwa puszczać latawce. Sympatyczna atmosfera i wymiana kilku zdań sprawiła, że szybko dogadaliśmy się i ustaliliśmy kto gdzie będzie latał. Takim sposobem nie wchodziliśmy sobie w drogę i mogliśmy bezpiecznie latać.

Spontan - Teledysk w Łebie
Lotnicze wsparcie firmy MB Marketing Solutions

Drugiego dnia było już znacznie łatwiej. Pogoda sama zachęcała do latania. Dzięki temu nie musiałem się zbytnio martwić warunkami, i w pełni mogłem się skupić na zadaniu i nagraniu ujęć.

DCIM999GOPRO
Plaża w Łebie

Co by się w życiu nie robiło, wsparcie jest bardzo potrzebne. Nasi młodzi debiutujący artyści też je mieli. Razem z nami przyjechali między innymi Sławek Gwiazdowski – tata Damiana i Dorota Gwiazdowska, która wspierała swojego bratanka i dopingowała całą grupę.

Spontan - Teledysk w Łebie
Sławomir Gwiazdowski z żoną
Spontan - Teledysk w Łebie
Dorota Gwiazdowska z bratankiem

Nad całością czuwał Michał Jagiełło, który był reżyserem, operatorem kamery i montażystą całości. Z Michałem miałem przyjemność pracować już drugi raz. Jestem pełen podziwu jego zdolnościom. Wszystko zaplanowane, zadbane o każdy szczegół i zrealizowane od początku do końca tak jak trzeba. Mam nadzieję, że to nie ostatni raz, jak wspólnie coś tworzymy.

Spontan - Teledysk w Łebie
Michał Jagiełło

Zapraszam do galerii, a już niebawem pokażę efekty.

Pozdrawiam

Moje logo - Arkadiusz Pienkos

One thought on “Spontan i Szalona Nastolatka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.